top of page
damian-zaleski-RYyr-k3Ysqg-unsplash_edit

Millega tegeleme?

Veebilehtede sisu

Loome kõrge kvaliteediga veebilehtede sisu. Eesmärgiks on köita sihtrühma ning pakkuda neile lihtsasti arusaadavat sisu. Lugejaõbraliku teksti toel toome uued kliendid Teie toodet või teenust tarbima.

Sotsiaalmeedia postitused

Anname Teie sotsiaalmeedia kontole uue hingamise. Kirjutame haaravad sotsiaalmeedia postitused, mis kutsuvad inimesi Teie sisule reageerima. Engagement on sotsiaalmeedias edu aluseks.

Blogipostitused

Kirjutame blogipostitusi Teie poolt soovitud teema(de)l. Selleks teostame märksõnade otsingu ja kogume kokku vajaliku informatsiooni. Seejärel kirjutame lihtsa ja selge blogipostituse, mis kõnetab sihtrühma.

Tekstide toimetamine

Teostame tekstide õigekirja kontrolli, vormindamise ning muudame teksti üheks loogiliseks tervikuks. Korrektne tekst jätab Teist või Teie ettevõttest professionaalse mulje.

Tootelehtede loomine

Loome tootelehed, mis suurendavad toote müüki.  Vaatame üle tootelehtede sisu ning anname tagasisidet vajalike muudatuste ja täienduste kohta. Kvaliteetne tooteleht on e-poe kõige olulisem osa. 

CV koostamine

Vaatame üle Teie olemasoleva CV või aitame CV nullist üles ehitada. Tööturul on suur konkurents ja soovime aidata Teil teiste seast silma paista. Loome CV, mis köidab tööandja tähelepanu. 

bottom of page