top of page

Blogipostitused

Kellele?

Kui olete ettevõte või influencer, kes kirjutamise asemel tegeleks millegi muuga, siis see teenus on just Teile. Kirjutame lihtsad, informatiivsed ja haaravad blogipostitused.

Kuidas?

Postituse eesmärk? - Kas tegemist on toodet või teenust tutvustava postitusega, juhendiga või lihtsalt uudisega? Vastavalt Teie soovile saame sobiva postituse üles ehitada.

Märksõnade otsing - Selgitame välja, millised on toodet või teenust iseloomustavad märksõnad ning koostame nimekirja märksõnadest, mis toodet või teenust kõige paremini iseloomustavad.

 

Kirjutame! - Kirjutame postituse, mis kõnetab lugejat. Postituse eesmärgiks on tekitada lugejal huvi pakutava toote või teenuse vastu. 

 

Konsultatsioon kliendiga ja vajadusel täiendavad parandused -  Keegi ei ole täiuslik. Pärast tellimuse täitmist vaatab klient loodud sisu üle ning annab meile tagasisidet. Kui on vaja muudatusi teha, siis viime need sisse. Eesmärgiks on pakkuda paremat teenust, kui oleksite osanud oodata.

Miks?

Rahuldame kliendi uudishimu - Blogipostitus on hea viis, kuidas tõstada probleem ning postituse sees pakkuda sellele ka lahendus. Lahenduseks on Teie poolt pakutav toode või teenus.

 

Isiklikum lähenemine - Blogipostituses on võimalik tuua välja täiendavat infot toote või teenuse kohta, mida veebilehele mujale võimalik lisada ei ole. Ettevõttel on võimalik oma tegemisi detailsemalt selgitada ning personaalsemalt kliendi poole pöörduda.

 

Parem nähtavus interneti otsingumootorites - Põnevad ja kasulikud postitused kutsuvad inimesi lugema. Lisame blogipostitusse Teile olulised märksõnad, mis aitavad soovitud lugejani jõuda.

bottom of page